آموزش اسپاتیفای

نحوه نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای

نحوه نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای

نحوه نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای

اگر از علاقه مندان به موسیقی و یک کاربر اختصاصی اسپاتیفای هستید، ممکن است کنجکاو باشید که بدانید هنرمندان برتر شما در این پلتفرم چه کسانی هستند. چه علاقه مند به ردیابی ترجیحات موسیقی خود در طول زمان باشید یا به سادگی می خواهید هنرمندان مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای ،اسپاتیفای این اطلاعات را به طور کامل ارائه نمی دهد. بنابراین، نحوه نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای را در اینجا آموزش میبینید. خواستن توانستن است. در این راهنما، ما شما را از طریق مراحل نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای راهنمایی می‌کنیم و به شما این امکان را می‌دهیم که بفهمید کدام نوازندگان بیشترین تأثیر را بر عادات گوش دادن شما داشته‌اند.

آیا می توانید هنرمندان برتر خود را در اسپاتیفای ببینیم؟

در حالی که اکانت اسپاتیفای به طور خاص به شما اجازه نمی دهد هنرمندان برتر خود را در برنامه مشاهده کنید، کاری که می توانید انجام دهید این است که پلی لیست و موسیقی برتر خود را ببینید. اینها می توانند به شما ایده دهند که بیشتر به چه هنرمندانی گوش می دهید. همچنین می‌توانید با استفاده از هنرمندانی که اسپاتیفای به شما توصیه می‌کند، از ترجیحات خود ایده بگیرید، زیرا این موارد برگرفته از عادات گوش دادن و سابقه شنیداری شما در اسپاتیفای است. برای انجام این:

روی Your Library در گوشه سمت راست پایین برنامه اسپاتیفای ضربه بزنید.

روی دکمه Playlists در منوی بالا ضربه بزنید.

توصیه های پلی لیست خود را در زیر مشاهده خواهید کرد.

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید از بهترین انتخاب‌های موسیقی خود به‌دست آورید، فهرست پخش سالانه اسپاتیفای رپد است که در پایان هر سال منتشر می‌شود. برترین آهنگ‌هایی را که در آن سال خاص بیشتر گوش داده‌اید فهرست می‌کند، بنابراین معیار خوبی برای قضاوت در مورد آهنگ‌های هنرمندی است که بیشتر دوست داشتید. برای دسترسی به پلی لیست رپد Wrapped خود:

 

بیشتر بخوانید : اسپاتیفای رپد Spotify Wrapped چیست؟ + نحوه نمایش

 

روی نماد جستجو (به شکل ذره بین) در نوار پایین برنامه اسپاتیفای ضربه بزنید.

Wrapped را در نوار جستجو تایپ کنید.

فهرست پخشی به نام آهنگ های برتر 2022 باید با برچسب ساخته شده برای شما قابل مشاهده باشد. روی آن ضربه بزنید و یک پلی لیست با آهنگ های برتر سال شما باز می شود.

 چگونه نمایش هنرمندان برتر خود در اسپاتیفای

وب سایت Stats for Spotify ابزاری مفید است که می توان از آن برای مشاهده سریع هنرمندان برتر خود تنها در چند مرحله ساده استفاده کرد.

با استفاده از URL www.statsforspotify.com در مرورگر مورد نظر خود، از وب سایت Stats for Spotify دیدن کنید.

روی دکمه ورود با اسپاتیفای Login with Spotify کلیک کنید و به صفحه دیگری هدایت می شوید که در آن باید با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید.

در مرحله بعد، باید به وب سایت اجازه دسترسی به حساب اسپاتیفای خود را با کلیک بر روی دکمه Agree بدهید.

هنگامی که در صفحه اصلی وب سایت قرار گرفتید، روی دکمه هنرمندان برتر که بین آهنگ های برتر و ژانرهای برتر قرار گرفته است، کلیک کنید.

شما را به صفحه ای می برد که در آن هنرمندانی که موسیقی آنها را در مدت زمان مشخصی بیشتر گوش داده اید نمایش داده می شوند. می‌توانید دوره‌ها را با تغییر برگه‌های بالا به ۴ هفته، ۶ ماه یا همیشه تنظیم کنید.

همچنین می توانید برنامه stats.fm را برای اسپاتیفای برای اندروید از فروشگاه گوگل پلی Google Play دانلود کنید تا هنرمندان برتر خود را مشاهده کنید. اگر دستگاه iOS دارید برای دانلود برنامه، به فروشگاه برنامه بروید. پس از نصب برنامه، مراحل زیر را دنبال کنید:

stats.fm را برای برنامه اسپاتیفای باز کنید، با اطلاعات کاربری اسپاتیفای خود وارد شوید و به برنامه اجازه دهید همانطور که در وب سایت انجام دادید به حساب شما دسترسی داشته باشد.

در صفحه اصلی برنامه، هنرمندان مورد علاقه خود را در چهار هفته گذشته به صورت خودکار تحت برچسب هنرمندان برتر مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید دوره را تغییر دهید، روی دکمه کوچک More در کنار برچسب کلیک کنید.

اکنون می توانید محدوده زمانی را از نوار پایین انتخاب کنید. گزینه های موجود 4 هفته، 6 ماه و مادام العمر هستند.

4.9/5 - (8 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *